• Cennik przypinek | Przypina.pl | Przypinki, badziki, buttony, badge. Trójmiasto, Gdańsk.

CENNIK GOTOWYCH PRODUKTÓW

Przypinki, badziki, butony, piny, plakietki, znaczki na agrafce... a także magnesiki na lodówkę, otwieracze i podręczne lusterkaNasza oferta obejmuje kompleksową produkcję wysokiej jakości znaczków na agrafkę w ośmiu rozmiarach (średnica): 25mm, 32mm, 37mm, 44mm, 57mm i 75mm oraz przypinki elipsy 69x45 mm lub przypinki prostokątne 60x40 mm. Wykonamy dla Ciebie badziki z dowolnym wzorem. Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na przypinki reklamowe, przypinki z logo czy przypinki z własnym wzorem

 


PRZYPINKI OKRĄGŁE

 

cennik przypinek

PRZYPINKI OWALNE (elipsa) / PRZYPINKI PROSTOKĄTNE
 

Ceny dotyczą 1 szt. gotowej przypinki z własnym nadrukiem w zależności od zamawianej ilości i rozmiaru. Cena dotyczy jednego wzoru. W przypadku personalizacji (np. przypinki z numeracją, imieniem) lub zamówienia różnych wzorów, wyceny dokonujemy indywidulanie. 


Ceny dotyczą 1 szt. gotowego magnesu w zależności od zamawianej ilości i rozmiaru. Cena dotyczy jednego wzoru. W przypadku personalizacji (np. magnesiki z numeracją, imieniem) lub zamówienia różnych wzorów, wyceny dokonujemy indywidulanie.

Ceny dotyczą 1 szt. gotowego lusterka w zależności od zamawianej ilości. Cena dotyczy jednego wzoru. W przypadku personalizacji (np. lusterka z numeracją, imieniem) lub zamówienia różnych wzorów, wyceny dokonujemy indywidulanie.

Ceny dotyczą 1 szt. gotowego otwieracza w zależności od zamawianej ilości. Cena dotyczy jednego wzoru. W przypadku personalizacji (np. otwieracz z numeracją, imieniem) lub zamówienia różnych wzorów, wyceny dokonujemy indywidulanie.

Indywidualna wycena zamówień
W przypadku większej ilości wzorów, cenę ustalamy indywidualnie. Dla stałych klientów, firm reklamowych, działów marketingu oferujemy atrakcyjne rabaty. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.
 
Czas realizacji zamówień
Standardowy czas realizacji ilości do 1000 szt. to 1-2 dni robocze. W specjalnych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać usługę ekspresowo, nawet w ciągu 24h. Potrzebujesz przypinek na wczoraj? Skontaktuj się z nami, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. 
 
Estetyczne opakowanie
Zamówione u nas produkty otrzymujesz w eleganckiej i estetycznej formie. Pojedyńcze przypinki pakujemy w specjlaną folię i tekturkę zabezpieczającą przed zarysowaniami, natomiast większe ilości pakujemy w odpowiednie opakowania zbiorcze. Na specjalne zamówinie możemy przygotować dla Ciebie dedykowane opakowanie z Twoją grafiką, logotypem itp. 
 


KOSZT WYSYŁKI

Zakupione produkty wysyłamy za pośrednictwem POCZTY POLSKIEJ lub kuriera DPD. 
 
POCZTA POLSKA - drobne przesyłski o niskim nakładzie - koszt uzależniony jest od wagi produktów - od 6 zł do 11 zł. 
KURIER DPD - przesyłki o większych gabarytach do 30 kg - koszt od 16 zł do 22 zł.
 
 
Ładowanie...
facebook