MAGNESY NA LODÓWKĘ NA ZAMÓWIENIE

 

Magnesy na lodówkę – oryginalny gadżet, świetna pamiątka  

Potrzebujesz oryginalnego gadżetu reklamowego, ale nie masz na niego pomysłu? Podpowiemy Ci — zainwestuj w magnesy na zamówienie! Jeśli zdecydujesz się na takie właśnie rozwiązanie, na pewno nie będziesz zawiedziony. Magnesy na lodówkę to świetny dodatek do każdej kampanii reklamowej, a jego skuteczność jest niebywale wysoka. Twoi potencjalni klienci otrzymują od Ciebie przedmiot, który spełni praktyczną funkcję w ich domu i na który będą patrzeć codziennie po kilka razy! Za każdym razem, gdy wybiorą się do lodówki, żeby coś przekąsić, będzie witał ich logotyp Twojej firmy lub wizerunek Twojego produktu. Zapomnij o ulotkach, które klienci wyrzucają zaraz po otrzymaniu i spraw, że Twoja reklama wreszcie osiągnie zamierzony efekt. Nie potrzeba do tego dużych nakładów finansowych, a efekt jest wprost wyśmienity! Warto zaufać nam w tej kwestii, ponieważ jesteśmy specjalistami w dziedzinie produkcji magnesów na zamówienie.

 

Magnesy na zamówienie - postaw na fachowców, by otrzymać to, czego potrzebujesz 

Jesteśmy sprawdzonym i doświadczonym producentem magnesów na lodówki, który ze swojej strony zapewnić może najwyższą jakość wykonania oraz efektywność, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Potrzebujesz nowej formy reklamy swojej firmy wykonanej za pomocą kompozytów oraz sprzętu wysokiej klasy? Odezwij się do nas! Magnesy na zamówienie, które wykonujemy dla naszych klientów, są świetnie wykonanymi produktami marketingowym, ale pełnią też inne role. Przyjmujemy zlecenia także od osób prywatnych, które chciałyby na przykład ofiarować prezent w formie magnesu na lodówkę dla kogoś bliskiego. Wygląd takiego magnesu zależy tylko i wyłącznie od Twojej koncepcji i inwencji twórczej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych magnesów na lodówki, skontaktuj się z nami i zapytaj o wszystko, co Cię interesuje. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji zamówienia!

Cennik magnesów


 

JAK ZAMÓWIĆ MAGNESY?

Wyślij do nas wiadomość na adres studio@przypina.pl lub wypełnij poniższy formularz. Pamiętaj o kilku ważnych informacjach:
 
1. Nakład jaki Cię interesuje.
2. Rozmiar jaki wybierasz - 25 mm, 37 mm, 57 mm lub 75 mm.
3. Wykończenie - magnes.
4. Załącz własny projekt lub zleć go nam.
5. Podaj swój numer telefonu (do szybkiego kontaktu w nagłych wypadkach).
6. Potwierdzenie zamówienia i wizualizację otrzymasz najszybciej jak to możliwe. 
 

NAPISZ DO NAS I ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Ładowanie...
facebook