• Oferta | Przypina.pl | Przypinki, badziki, buttony, badge. Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia.

JEDYNA TAKA OFERTA

Zamiennie używane jest kilka nazw na określenia przypinek, inaczej są to: badziki, plakietki, pinsy, znaczki na agrafce, buttony, czy badge. W naszej ofercie oprócz tradycjnych przypinek (znaczki zapinane na agrafkę), znajdziesz również badziki, na których odwrocie może być magnes na lodówkę, kieszonkowe lusterko lub otwieracz do butelek. Nasza oferta obejmuje kompleksową produkcję wysokiej jakości znaczków na agrafkę w czterech najpopularniejszych rozmiarach (średnica): przypinki 25mm, przypinki 37mm oraz przypinki 57mm i przypinki 75mm. Wykonamy dla Ciebie przypinki z logo, czy badziki z dowolnym wzorem! 
 
 
 

ZAUFALI NAM

CO NAS WYRÓŻNIA?

Metalowy komponent
Do produkcji naszych przypinek, magnesów, lusterek i otwieraczy stosujemy wysokiej jakości metalowy komponent. Metalowy tył zapewnia wysoką trwałość oraz solidny i estetyczny wygląd. W odróżnieniu od wielu firm, nie stosujemy taniego, aluminiowego komponentu, który oprócz tego, że jest lekki i bardzo niskiej jakości, jest również podatny na wygięcia. 

Wysokiej jakości wydruk
Grafiki do przypinek drukujemy na profesjonalnej maszynie EPSON, która zapewnia bardzo dobrą jakość i trwałość druku oraz doskonałe odwzorowanie kolorów. Do wydruków używamy wysokogatunkowego papieru fotograficznego, który gwarantuje pogłębione odcienie czerni oraz jednolite intensywne barwy. Przypinki pokryte są wysokiej jakości folią, która dodatkowo nadaje kontrastu i wyjątkowo nasyca kolory. 
 
Oryginalne opakowanie
Zamówione u nas produkty otrzymujesz w eleganckiej i estetycznej formie. Pojedyńcze przypinki pakujemy w specjlaną folię i tekturkę zabezpieczającą przed zarysowaniami, natomiast większe ilości pakujemy w odpowiednie opakowania zbiorcze. Na specjalne zamówinie możemy przygotować dla Ciebie dedykowane opakowanie z Twoją grafiką, logotypem itp.
 
 
Czas realizacji
Gwarantujemy krótkie terminy realizacji. W wyjątkowych przypadkach jesteśmy w stanie zreazlizować zamówienie w kilka godzin. 
 
Bezpłatne próbki
Jeżeli chcesz przekonać się jaki będzie efekt końcowy, możesz zamówić próbkę wykonaną z Twoją grafiką. W przypadku większych nakładów, próby wykonujemy standardowo i wysyłamy do akceptacji przez Klienta.
Jeżeli reprezentujesz agencję reklamową lub dział marketingu i potrzebujesz wzory do przedstawienia swojemu przełożonemu, skontaktuj się z nami – również wyślemy próbki.
 
Wybierz jedno z tysiąca zastosowań
Wyróżnij się i już dziś pomyśl o zastosowaniu tego wyjątkowego gadżetu. Pomysłów w jaki sposób może zostać wykorzystana przypinka, są tysiące. Niektóre z nich to chociażby: nośniki reklamowe, gadżety firmowe, identyfikatory, elementy identyfikacji wizualnej, upominki, gratisy, pamiątki. Wiele osób wykorzystuje również piny na studniówki, wieczory panieńskie i kawalerskie, wesela, urodziny, koncerty, wystawy, do przedszkola, do szkoły i na studia, a także obozy i zjazdy. Zawsze możesz także zamówić przypinkę, by po prostu wyróżnić się z tłumu, jako element Twojej garderoby i aby być modnym.
 

PONIŻEJ KILKA Z WIELU REALIZACJI DLA NASZYCH KLIENTÓW

Ładowanie...
facebook