PRZYPINKI NA ŚLUB / WESELE 

Ślubne przypinki to idealny pomysł na urozmaicenie Twojej uroczystości. Zamiast starodawnych kotylionów, wybierz modne badziki, na których możesz umieścić np. Wasze zdjęcie, dowolną grafikę lub skomponowaną przez Ciebie parę młodą. Podstawową funkcją jaką pełnią przypinki ślubne jest to, że pozwalają gościom przyjęcia rozpoznawać się nawzajem oraz identyfikować się z wydarzeniem. Przypinki, magnesy lub lusterka to także idealna pamiątka ślubna, która na długo zapadnie w pamięci Twoich gości! 

Przypinki weselne na zamówienie

PRZYPINA przygotuje dla Was przypinki ze zdjęciem, imionami, czy grafiką nawiązującą do klimatu wesela. Możemy wykorzystać projekty przekazane przez Was, a także możemy przygotować coś specjalnego. Wystarczy, że do nas napiszecie! 

Para młoda taka jak Wy

Specjalnie dla Was stworzyliśmy wyjątkową ofertę przypinek ślubnych, które sami możecie dowolnie komponować. Zaskoczcie gości i podarujcie im ilustrowaną wersję pary młodej. Wybierzcie krój sukienki, odpowiedni garnitur, dodatki i wiele innych szczegółów, tak by przypinki przypominały Was. Stwórzcie swoją parę młodą, a znajomi i przyjaciele na pewno będą pod wrażeniem!

Jak stworzyć autorską parę młodą?

To proste. Wystarczy wybrać spośród kilkudziesięciu możliwości zaprezentowanych poniżej. Każde dodataki można dowolnie łączyć, dodawać, zmieniać kolory itp. Na przypince można również umieścić datę ślubu, czy imiona. Swój wybór i wszystkie potrzebne informacje należy wysłać na adres studio@przypina.pl - wizualizację projektu przygotujemy najszybciej jak to możliwe. 


ELEMENTY SKŁADOWE DLA PANI MŁODEJ

Sukienka góra

Sukienka dół

Fryzura/włosy

Ozdoby włosów

Welony  Biżuteria

 

Okulary  Kwiaty

 


ELEMENTY SKŁADOWE DLA PANA MŁODEGO

Marynarka

Fryzura/włosy

Zarost

Okulary  Butonierka

Kapelusz  Krawat/muszka

PRZYKŁADOWE NAPISY/CZCIONKA

*Powyższe ilustracje są przykładowe. Pamiętaj, że kolory każdej części garderoby, włosów, dodatków itd. możesz dowolnie zmieniać i komponować. Czcionki i styl napisów również możemy dostosować do Twoich potrzeb! 

CENNIK ILUSTROWANEJ PARY MŁODEJ

Projekt przypinek wykonanych według powyższych szablonów jest wliczony w cenę zamówienia. Dodatkowe modyfikacje, nowe projekty wyceniane są indywiudalnie. Poniższe ceny dotyczą wykonania 1 szt. (przypinki/magnesu) z tym samamy wzorem. 
 

Projekt pary młodej Agata Łazarska

Ładowanie...
facebook