PRZYPINKI NA ZAMÓWIENIE

Przypinki na zamówienie to doskonały pomysł na każdą okazję! Głowisz się nad stworzeniem ciekawego gadżetu reklamowego? Chcesz, żeby Twój event został zapamiętany? Postaw na przypinki na zamówienie i zleć naszej firmie produkcję przypinek, które idealnie nadadzą się do tego, by na przykład wręczyć je Twoim klientom lub kontrahentom. Wybierz wysokiej jakości przypinkę, magnes, lub lusterko i spersonalizuj jego wygląd według swoich oczekiwań. Nasze przypinki na zamówienie to klasa sama w sobie i produkt wykonany na najwyższym możliwym poziomie. Moda na przypinki powraca! 

 
 
Możliwości, w jaki sposób możesz wykorzystać przypinki wykonywane przez nas na zamówienie, jest nieskończenie wiele. Przypinki na zamówienie są idealnym rozwiązaniem jako: nośnik reklamowy, gadżet firmowy, identyfikator, element identyfikacji wizualnej, upominek, a także ciekawa i oryginalna pamiątka na studniówkę, wieczór panieński lub kawalerski, wesele, czy urodziny.
 
 
 

Twój projekt przypinki

Przypinki z logo? Badzik ze zdjęciemi? Na przypinki możesz wrzucić dowolną grafikę, rysunek, wzór, logotyp, a nawet zdjęcie. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Jeżeli przygotowujesz swój projekt, musisz pamiętać o kilku ważnych zasadach:
 
- rozdzielczość: 300 dpi
- format plików: .PDF, .PSD, .TIF, .CDR, .JPG, .PNG
- tryb kolorów: CMYK
- czcionki zamienione na krzywe
- zachowanie bezpiecznych odległości elementów graficzny w projekcie (odpowiedni margines od brzegu)
 

Wskazówki do projektu

Pamiętaj by zachować odpowiednie odległości (marginesy) od brzegu, tak by główny motyw na przypince był dobrze widoczny. Produkujemy znaczki w rozmiarach - średnica przypinki 25 mm, 32 mm, 37 mm, 44 mm, 57 mm i 75mm oraz przypinki eliptyczne (owalne) 69x45 mm oraz przypinki prostokątne 60x40 mm.  
 
 

Projekt po naszej stronie

Nie wiesz jak przygotować plik do produkcji? Posiadasz logo w nieznanym formacie? Brakuje Ci pomysłu co ma się znaleźć na przypince? Wszystkim się zajmiemy. Proste przygotowanie graficzne wykonamy dla Ciebie bezpłatnie. Wystarczy, że do nas napiszesz. 
 

Zamówienie w kilku krokach

Wyślij do nas wiadomość na adres studio@przypina.pl lub wypełnij poniższy formularz. Pamiętaj o kilku ważnych informacjach:
 
1. Nakład jaki Cię interesuje.
2. Rozmiar jaki wybierasz - średnica 25 mm, 32 mm, 37 mm, 44 mm, 57 mm lub 75 mm, czy może przypinka elipsa 69x45 mm lub przypinka prostokątna 60x40 mm.
3. Wykończenie - znaczek z agrafką, magnesik, lusterko, otwieracz.
4. Załącz własny projekt lub zleć go nam.
5. Podaj swój numer telefonu (do szybkiego kontaktu w nagłych wypadkach).
6. Potwierdzenie zamówienia i wizualizację otrzymasz najszybciej jak to możliwe. 
 

WYŚLIJ ZAPYTANIE LUB ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

 

Ładowanie...
facebook