PRZYPINKI OKOLICZNOŚCIOWE

 

Postaw na niekonwencjonalne zagranie, czyli nasze przypinki okolicznościowe!

Nie wiesz, w jaki sposób uczcić rocznicę ślubu lub związku? Oprócz standardowych rozwiązań typu kwiaty i kolacja pragniesz zaskoczyć czymś swoją drugą połówkę? Mamy dla Ciebie niezwykłą propozycję, a mianowicie przypinki okolicznościowe, które swoim estetycznym wyglądem i zabawnym charakterem z pewnością wzbudzą mnóstwo pozytywnych emocji w obdarowywanej osobie. Przypinki okolicznościowe nadają się wprost perfekcyjnie na różne okazje, począwszy od wyżej wspomnianych rocznic ślubu, urodzin, imienin aż po zdanie egzaminu w szkole czy na prawo jazdy. Wszystko zależy więc od Ciebie. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i realizację wszystkich Twoich potrzeb związanych z zamówieniem przypinek okolicznościowych o określonym charakterze. Zastanawiasz się, jak zostanie to odebrane przez obdarowywanego?
 
 

Przypinki okolicznościowe, które poprawiają humor!

Podpowiemy Ci — na pewno się uśmiechną i będą zaskoczeni! Okolicznościowe przypinki są bardzo dobrym sposobem na poprawienie humoru i działają lepiej niż gaz rozweselający. Możesz zdać się na nas w kwestii okolicznościowych plakietek, ponieważ działamy w tej branży już wiele lat i z chęcią zaproponujemy Ci naszą wersję. Jeśli wolisz sam wszystko zaprojektować, to również nie ma żadnego problemu, ponieważ możemy wykonać Twoje zlecenie i zrealizować Twoją wizję odnośnie przypinek okolicznościowych. Opowiesz nam o tym, jak powinna wyglądać stworzona przez nas przypinka i jaki ma być jej nakład. Z chęcią doradzimy Ci, jak zmaksymalizować wrażenia estetyczne i stworzyć produkt elegancki, który będzie nie tylko niezapomnianym prezentem, ale i praktyczną ozdobą nadającą się do przypięcia dosłownie wszędzie. Odezwij się do nas już teraz i zacznijmy wspólnie działać nad przypinkami okolicznościowymi na wybraną przez Ciebie okazję!
 


PRZYPINKI OKRĄGŁE

 

cennik przypinek

PRZYPINKI OWALNE (elipsa) / PRZYPINKI PROSTOKĄTNE
 

Ceny dotyczą 1 szt. gotowej przypinki z własnym nadrukiem w zależności od zamawianej ilości i rozmiaru. Cena dotyczy jednego wzoru. W przypadku personalizacji (np. przypinki z numeracją, imieniem) lub zamówienia różnych wzorów, wyceny dokonujemy indywidulanie. 

JAK ZAMÓWIĆ PRZYPINKI?

Wyślij do nas wiadomość na adres studio@przypina.pl lub wypełnij poniższy formularz. Pamiętaj o kilku ważnych informacjach:
 
1. Nakład jaki Cię interesuje.
2. Rozmiar jaki wybierasz - średnica 25 mm, 32 mm, 37 mm, 44 mm, 57 mm lub 75 mm, czy może przypinka elipsa 69x45 mm lub przypinka prostokątna 60x40 mm.
3. Wykończenie - znaczek z agrafką, magnesik, lusterko, otwieracz.
4. Załącz własny projekt lub zleć go nam.
5. Podaj swój numer telefonu (do szybkiego kontaktu w nagłych wypadkach).
6. Potwierdzenie zamówienia i wizualizację otrzymasz najszybciej jak to możliwe. 
 

NAPISZ DO NAS I ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Ładowanie...
facebook