WARSZATY PROJEKTOWANIA PRZYPINEK - Zrób swoją przypinkę!
 
Urodziny dziecka? Piknik? Impreza integracyjna? Zaskocz swoich gości i zaproś nas na event, a my sprawimy, że będzie on wyjątkowy i kolorowy! Warsztaty przypinkowe to super frajda, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. 
 
 
PRZYPINA poleca nietypowe warsztaty, podczas których będziecie mogli zaprojektować i stworzyć swoje oryginalne, autorskie przypinki! A wszystko pod naszym czujnym okiem i oczywiście z pomocą naszych animatorów. 
 
Podczas imprezy do Waszej dyspozycji będzie sprzęt do tworzenia przypinek, kartki, kredki, mazaki i różne inne przydatne atrybuty. Badziki będą dostępne w dwóch rozmiarach (małe - 25mm i duże - 57mm). Podczas warsztatów każdy (dzieci i dorośli) tworzyć będzie na miarę swoich możliwości autorskie przypinki. Ogranicza Was tylko wyobraźnia! 
 
Ponadto możemy przygotować dla Was gotowe wzory, które będzie można wycinać i wykonywać z nich przypinki oraz czyste szablony, na których każdy uczestnik warsztatów będzie mogł narysować, co tylko zechce, a później zrobić znaczek dla siebie, przyjaciół, rodziny itd! 
 
Zobacz film-relacje z warsztatów przypinkowych i przekonaj się jak wyglądają w praktyce. Dobra zabawa murowana. 
 
 
 
Wyróżnij swoją imprezę. Zapytaj nas o ofertę specjalnie dla Ciebie!
Ładowanie...
facebook